2009' da yenilikler

Öncelikle 2009 yılı tüm sanayi ve imalatçı arkadaşlarımıza hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Kriz psikolojisi ile başladığımız bu yılın kayıp bir yıl olmasından çıkarabilmemiz için  yeni ufuklara hep birlikte özveri ve fedakarlıkla dayanışma içinde ulaşabilmek inancındayız.

Bu mihval de tüm üretici ve sanayici arkadaşlarımıza görevler düşmektedir. Bizlerde Doğuş Kalıp olarak bu dönemi yeni yaklaşımlarla  değişen dünya düzenine uygun, üretim ve ar-ge anlayışına yönelik olarak; maliyetlerin düşürülmesi otomasyonlaşma, hız ve standart kalite eksenli yapılaşma ile global rekabet içinde yerimizi alabileceğimizi bilmekteyiz.

Sektörde birbirini tamamlayan yeni ürünlerin portföyümüze hızla kazandırılması ve bunların kullandırılması çalışmalarına devam etmekteyiz. Bu bağlamda maliyeti daha uygun alternatif ürünlerin kullandırılması amaçlı 20x20-25x25 profiller,  DKM yataklamaları, mili yataklamalar, rayaltı destek  ve  Makine market ürünlerin satışlarını gündeme almış bulunmaktayız. Ayrıca zaman kayıplarını ve ek giderleri azaltıçı olarak Şube ve Bayiiler çalışmalarınıda hızlandırmak ve yurt dışı pazarlara yönelmek bu yılki hedeflerimizdendir.

Gelecek günlerde daha uygun çalışma süreçlerinde birlikte olma temennisi ile .

Fehmi KAYNAR

Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile siteye giriş yapabilirsiniz.
   
 
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum ?

Satış Noktaları