2012 Win Electrotech Fuarı 29 Mart- 01 Nisan

2012 Win Electrotech Fuarı 29 Mart- 01 Nisan

Öncelikle Doğuş Kalıp Ailesi olarak 2012 yılının hepimize hayırlara vesile olmasını dileriz.

2011 yılında hedefllediğimiz arge ve ürün geliştirme projelerini tamamlayarak, ürün porföyünü genişletmeyi ve ürünlerin çok yönlü kullanımını geliştirmeyi başarmıştır.Konveyör Sistemlerinde, Minyatür Elevatör, Dönüşlü Konveyör, Asetal bantlı konveyör ve yeni konveyör ekipmanlarının üretimleri bitirilerek hızlı bir büyüme sağlanmıştır. Bir marketing sistem düzeyinde Konveyör Market olarak hızlı, pratik ve düşük maliyetler ile hizmet vermektedir. Yapılan arge çalışmalarında Triger, Vidalı mil ve Kremayer dişli olmak üzere 3 farklı tahrikleme metodu bulunan 48 çeşit doğrusal hareket sistemine ulaşmış ve bir çok seçim alternatifi oluşturmuştur.

Şu anda tasarımları yapılan kendiliğinden sperli üst plakalar ve yeni kompakt modüllerimizin üretim çalışmalarını şubay ayı içerisinde bitirmeyi planlamaktayız. Ayrıca Makina üretim alanlarında kullanılan birçok mekanik ürünün ithalatını yaparak, makul fiyat ile aynı kalitede cazip ürünlerin tedariğini Makina Market adı altında sağladığı açınımları geliştirerek sektördeki önemli yerini almıştır. Bu güzel yenilikleri ve gelişmeleri tüm sanayi alanlarında ihtiyaca yanıt verebilecek olan DOĞUŞ KALIP, 29.03.2012 - 01.04.2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan WIN II. FAZ ELECTROTECH Fuarında 6. HOL D-135 nolu stant da bulunarak sektörün izlenimine sunacaktır.
 
2010 Win Makina Fuarı

Merhaba Dostlar

Zor bir yılı birlikte geride bıraktık. Evet 2010 Yeni bir sene bu yılın hepimize hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.Geçen seneki değerlendirmemizde demiştik ki bu kriz ortamlarında firmalar üretimi artırıp maliyetlerini düşürecek çözümler aramalı yeni ar-ge faliyetleri ve yapılamalarla sektörlerinde cazip alternatif seçenek olma özelliklerini korumalıdırlar. Bizde Doğuş Kalıp olarak bu bağlamda 2009 yılını kayıp bir yıl olmaktan çıkaracak bu çözümler doğrultusunda iyi değerlendirdiğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebilmekteyiz. Zira birçok yeni ürünlerin tasarım ve ar-ge çalışmalarını bu durağan dönemde tamamladık. Ayrıca altyapı ve şubelerimizin gelişiminde çok olumlu ilerlemeler sağladık 2009 da o yüzden kesinlikle kayıp bir yıl olarak değerlendirmemekteyiz.

Şimdi siz dostlarımıza iftiharla sunmak istediğimiz gelişmelerden bazıları şöyle; Doğrusal Yataklamalarda 3 Kategori 24 Çeşit , Lineer  Hareket Modüllerinde 8 Kategori 26 çeşit Sayısına ulaşmış olup dünya klasmanındaki bu yeni tasarımların üretim aşamasına gelinmiştir. Detaylarıyla ilgili hazırlanan yeni Doğrusal Hareket Sistemleri adlı Katalogumuz Ocak ayı sonunda hazır olacak. Bu ürünlerimiz sektörün daha yakından teşhiri için 4-7 Şubat Win 2010 makine fuarında tüm dostlarımızın izlenimine sunacağız inşallah. Ayrıca Sigma Profillerde20x20- 25x25-40x40-40x80-80x80 profiller ve bunlarla ilgi 35 çeşit bağlantı elemanlarının üretimi gerçekleştirilmiştir.

Konveyör Markette yeni tasarlanan ekstürüzyon Tamburlar ve dereceli şase yapımını kolaylaştıran 23x127 Mafsal plakası ve yeni üretilen birçok değişik konveyör ekipmanlarıda sektörde yerli ürünler açısından çok büyük katkılar sağladı. Bu ürünler yalnız firmamıza has değil Türkiye’mizin kazanımlarıdır. Sizlerle elbirliği ile geliştirdiğimiz çözümler önümüzdeki süreçte artarak devam etmesi temennisiyle.

Durmak yok üretmeye devam der yeni dönemde tüm dost ve partnerlerimize başarılarla dolu bir yıl dileriz.

Fehmi KAYNAR

Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile siteye giriş yapabilirsiniz.
   
 
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum ?

Satış Noktaları