Türkiye BAYİLER

ŞUBELER

Çorlu Montaj Uygulama Bayimiz

Alkn Endüstri Tic. Ltd. Şti.

Velimeşe OSB Çorlu/Çerkezköy yolu Kervancı Ticaret Merkezi D/7 Çorlu / İstanbul

(0850) 304 87 98
(0850) 304 87 98
info@alknendustri.com

Ankara Montaj Uygulama Bayimiz

Planet Mekatronik Tic. Ltd. Şti.

İvedikosb Mah 1398 Sokak No:15 Yenimahalle / Ankara

(0312) 395 22 28
(0312) 395 22 27
doguskalip@planetmekatronik.com

Kırklareli Lüleburgaz Bölge Bayimiz

ÖMAK Makine Kalıp

F.ÇAtatürk mahallesi Sezerler Sokak No:2 Z34 Lüleburgaz / KIRKLARAELİ

(0288) 502 33 34
(0506) 046 89 00

kirklareli@doguskalip.com.tr

www.omakmakinekalip.com

Ankara Bölge Bayimiz

Sankaya mekatronik Ticaret Ltd. Şti.

1354. CAD. 1360. SK NO:3 İvedik Organize Sanayi Yenimahalle / Ankara

(0312) 394 42 07
(0312) 394 42 07
ankara@doguskalip.com.tr

Manisa Bölge Bayimiz

Platin Mekatronik Otomasyon San. ve Dış Tic. Ltd. Şti

Muradiye mahallesi 31 OSB sokak B 5 Blok no:2/5 A Yunus Emre / MANİSA

(0236) 503 45 61
(0533) 077 61 45

manisa@doguskalip.com.tr

Kayseri Bayi 1

Sancak Teknik Paslanmaz

Ambar Mah. O.Koyuncu San. Sitesi 33. Cad. No : 2 Melikgazi/Kayseri

(0352) 311 51 70
(0352) 311 51 80
kayseri@doguskalip.com.tr

Kayseri Bayi 2

Global Bağlantı Elemanları Teknik Hırdavat Ve Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

Organize Sanayi Bölgesi 12. Cad. No: 33, 38070 Melikgazi/Kayseri TÜRKİYE

(0352) 333 31 33
(0352) 311 50 66
kayseri1@doguskalip.com.tr

Çerkezköy Bölge Bayimiz

Trakya Endüstri

Fevzipaşa Cad. No : 5 Çerkezköy / Tekirdağ

(0282) 726 90 45
(0282) 726 24 02
tekirdag@doguskalip.com.tr

Eskişehir Bölge Bayimiz

Linmak Mekatronik San. Tic. Ltd. Şti.

Org. San. Böl. İş Ve Ticaret Merkezi No:8 Odunpazarı / Eskişehir

(0222) 236 26 36
(0222) 236 26 36
eskisehir1@doguskalip.com.tr

Rize Bölge Bayimiz

Pozitif Endüstriyel Ürünleri

Engindere Mah.Menderes Bulvarı No:660/B ÇAYKUR Anatamir Karşısı Merkez / Rize

(0464) 217 27 14
(0464) 217 27 14
rize@doguskalip.com.tr

Konya Bölge Bayimiz

Pinyon Makine Ekipmanları

F.Çakmak Mh. Büsan Özel Org.San.Bölgesi Konya Ticaret Merkezi 10638 Sk. No: 7AC Karatay / Konya

(0332) 502 02 35
(0332) 502 02 36
konya@doguskalip.com.tr

Mersin Bölge Bayimiz

Mutlu Han Proje Danış. Bil. Müh.

Aydınlıkevler mah. 2046 sok. Bilen Apt. No:19A PK:33150 Yenişehir-Mersin

(0324) 359 22 32
(0324) 359 22 32
mersin@doguskalip.com.tr

Gaziantep Bölge Bayimiz

Marmara Teknik Hidrolik Pnömatik Makine Metal San.ve Tic. Ltd. Şti.

Başpınar (Organize) Mah. 2.Organize Sanayi Bölgesi Celal Doğan Bulvarı Yantaş Yavuzlar Sit. No: 24 Şehitkamil-Gaziantep

(0342) 231 58 58
(0342) 231 58 57
gaziantep@doguskalip.com.tr
   

Sakarya Bölge Bayimiz

Nursan Yatırım Metal Makina İmalat San. ve Tic.Ltd.Şti

Hanlıköy Mah. 9. Sok. No:20 Arifiye, Sakarya

(0264) 275 95 28
(0264) 275 95 29
sakarya@doguskalip.com.tr